Bizi Takip Edin
->

Finans

Başiskele Belediyesi 2022 yılı bütçesi kabul edildi

Başiskele Belediyesi’nin 2022 Yılı Performans Programı ve 2022 Yılı Gelir-Gider Bütçesi belediye meclisinde yapılan oylamayla kabul edildi.

da paylaşıldı

Başiskele Belediye Meclisi

Başiskele Belediye Meclisi’nin 2021 yılı Ekim Ayı 9. Olağan Toplantısı, 2. Birleşimi 1. Oturumu Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Demokratik bir ortamda yapılan toplantıya meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı.

Mecliste Plan ve Bütçe Komisyonu’nun 2022 Yılı Performans Programı ve Gelir – Gider Bütçesi’nin görüşüldü. Görüşmeler sonunda 221 milyon 757 bin TL belirlenen 2022 yılı Gelir – Gider Bütçesi ve 2022 Yılı Performans Programı oy çokluğuyla kabul edildi.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Bütçenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Kentimizin ihtiyaçları ve paydaş beklentileri göz önünde bulundurularak 2022 yılı Performans Programımızı ve buna bağlı bütçemizi tüm birimlerimizin katılımı ile hazırladık. Plan ve Bütçe Komisyonumuz üyelerine ve tüm çalışma arkadaşlarıma emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyor, bütçemizin değerli hemşehrilerimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

‘Paris Anlaşmasını mihenk taşı olarak görüyoruz’

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler