Bizi Takip Edin

İş Dünyası

Başkan Özlü, Berber Esnafıyla Bir Araya Geldi

Başiskele’yi ilçe halkıyla birlikte, ortak yönetim anlayışıyla geleceğe hazırlamak için her yaş ve kesimden hemşehrileriyle istişare etmeye özen gösteren Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü “Esnaf Buluşmaları”na erkek berberlerle devam etti.

da paylaşıldı

Başkan Özlü

Esnaf ziyaretleriyle sık sık bir araya gelen ve onların görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Başkan M. Yasin Özlü, “Esnaf Buluşmaları” kapsamında bu hafta ilçede hizmetlerini sürdüren erkek berberlerle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

YOĞUN KATILIM

Başiskele Belediyesi’nin ev sahipliğinde Başiskele Sahili’ndeki bir restoranda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, MHP İlçe Başkanı Serkan Günaydın, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, Berberler Odası Başiskele Sorumlusu Oğuzhan Arda ve ilçede faaliyetlerini sürdüren erkek berberler katıldı. Programa katılan berberlerin masalarını tek tek gezen Başkan Özlü, esnaf hemşehrileriyle tokalaşarak hoş geldiniz dileklerini iletti.

başiskele esnaf başiskele esnaf

BAŞKAN ÖZLÜ: SİZLER İLÇEMİZİN GÖZÜ VE KULAĞISINIZ

Programda konuşan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçede vatandaşlarla en yakın temas kuran esnafların başında berberlerin olduğunu vurgulayarak, “Başiskele Belediyesi olarak vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler üretebilmek ve her bir mahallemizin eksiklerini ve ihtiyaçlarını giderebilmek adına canla başla çalışıyoruz. Bazen bizim gözümüzden kaçan şeyler olabilir. Bu noktada sizden bize yardımcı olmanızı istiyoruz. Özellikle vatandaşlarımızla en yakın temas kuran esnaflarımızdansınız. Kimin yardıma muhtaç olduğunu, kimlerin ne derdi, sıkıntısı veya ihtiyacı olduğunu bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Sizler ilçemizin gözü ve kulağısınız. Mahallenizdeki eksikleri ve ihtiyaçları bizlere iletirseniz, elimizden geldiğince en süratli şekilde ihtiyaçları karşılarız. Böylece güzel ilçemizi hep birlikte daha da güzelleştireceğiz.” diye konuştu.

İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİ

Başkan M. Yasin Özlü, konuşmasının ardından sözü berber hemşehrilerine bırakarak, onların istek, talep ve görüşlerini tek tek dinleyerek notlar aldı. Berber hemşehrilerinin sorunlarının tez zamanda çözüme kavuşturulacağını Başkan Özlü katılımlarından ve katkılarından dolayı tüm berber hemşehrilerine teşekkür etti.

Hyundai Türkiye Eğitime Desteğe tam gaz devam ediyor

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler