Bizi Takip Edin

İş Dünyası

Başkan Özlü esnafın taleplerini dinledi

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Başiskeleli hemşehrileriyle sıkça bir araya gelerek komşularının istek ve taleplerini birinci ağızdan dinlemeye ve gönül bağlarını güçlendirmeye devam ediyor.

da paylaşıldı

Başkan Özlü, ilçede 7’den 77’ye tüm hemşehrileriyle yakından iletişim kurarak gönüller kazanmaya devam ediyor. “Gönül Belediyeciliği”ni Başiskele’de büyük bir başarıyla sürdüren Başkan M. Yasin Özlü, vatandaşlarla sokaklarda, kıraathanelerde, çay ocaklarında, evlerinde, site toplantılarında, hasta ve yaşlı ziyaretlerinde bir araya gelmeyi sürdürürken mahalle mahalle esnaf ziyaretlerini de gerçekleştiriyor.

başiskele esnafı

İSTEK VE TALEPLERİ BİRİNCİ AĞIZDAN DİNLEDİ

Başiskele’nin ekonomisine büyük katkı sağlayan ve vatandaşlara yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet veren esnaf komşularının her an yanında olarak onları destekleyen ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan Başkan Özlü, esnafın istek ve taleplerini birinci ağızdan dinledi, işlerinde kolaylıklar ve helalinden bol kazançlar diledi.

başiskele esnafı

BAŞİSKELE’DE ÇAYIN KEYFİ BİRLİKTE DAHA GÜZEL

Başiskele’yi mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak gezen Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, çay ocaklarında ve kıraathanelerde komşularının çay tekliflerini de geri çevirmiyor. Sıcak ve samimi ortamda karşılıklı çay içen Özlü, komşularıyla keyifli ve güzel vakitler geçirerek hoş sohbetler gerçekleştiriyor.

Bakan Nebati: ‘Çalışanlar mağdur edilmesin’

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler