Bizi Takip Edin

İş Dünyası

Başkan Söğüt’ten pazar esnafına ziyaret

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçede kurulan Perşembe Pazarı’nı ziyaret etti; esnafla ve vatandaşlarla sohbet etti

da paylaşıldı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilçede kurulan Perşembe Pazarı’nı ziyaret etti. Başkan Söğüt ilk olarak Körfez Pazarcılar Odası Başkanı Kerem Yavuz ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Söğüt, oda yönetiminden gelen talepleri ise ekibiyle birlikte yerinde görerek inceledi. Tespitlerin ardından da Barbaros Mahallesi’nde kurulan Perşembe Pazarı’na geçen Başkan Söğüt, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

ESNAFI GEZDİ, SOHBET ETTİ

Pazarcı esnafını ziyaret ederek istek, beklenti ve talepleri dinleyen Başkan Şener Söğüt, alışveriş yapan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Söğüt, “Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla gerekse esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. Bu tür ziyaretlerle de sohbet edip, hal hatır soruyoruz.

KOLAY BİR İŞ DEĞİL

Pazarda tezgah açmak, satacağı ürünü daha güneş doğmadan en taze şekliyle kar, yağmur demeden getirerek vatandaşa satmak kolay bir iş değil. O yüzden pazarcı esnafımızın bizde yeri ayrı. Bizler de daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilimize hep birlikte katkı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLA SOHBET ETTİ

Başkan Söğüt, esnafın çay ikramını da geri çevirmezken, 2 saat olarak planlanan ziyaret akşam saatlerine kadar devam etti. Esnafla birlikte pazara gelen vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Söğüt, onlardan gelen talep ve önerileri de dinledi.

Karamürsel’de TİS için imzalar atıldı

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler