Bizi Takip Edin

İş Dünyası

Bulut, ‘ISO 500’e giren Kocaelili firmaları tebrik etti

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun yer aldığı İSO 500 Listesi’ne giren Kocaelili firmaları tebrik ederek, “80 firmamızın her birini gönülden kutluyorum” dedi

da paylaşıldı

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut

Kocaeli Ticaret Odası’nın aylık olağan meclis toplantısı geçtiğimiz gün KOTO Burhan Kasım Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Meclis Başkanı Hüseyin Gezer’in yönettiği oturumda Oda’nın aylık faaliyet raporunu sunmak üzere kürsüye çıkan KOTO Başkanı Necmi Bulut, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’nın (İSO 500) 2023 yılı sonuçlarının açıklandığını duyurarak, listeye giren Kocaelili firmaları tebrik etti.

30 FİRMA KOTO ÜYESİ

Bu yıl listede 80 Kocaelili firmanın yer aldığını açıklayan Başkan Bulut, “İstanbul Sanayi Odası tarafından 1968’den bu yana yapılan İSO 500 araştırmasının 2023 sonuçlarına göre ilimizden 80 firma, en büyük 500 sanayi kuruluşu arasına girmeyi başarmıştır. Listede her ne kadar 38 firma yazıldı ise de, üretim yerlerini baz aldığımızda bu sayı 80’e ulaşmaktadır. 80 firmanın, 30’u ise Kocaeli Ticaret Odamız üyesidir. Kocaeli’den ülkemiz ekonomisine güç ve değer katarak bu listeye girmeyi başaran tüm firmalarımızı kutluyorum. Kocaeli Ticaret Odası olarak firmalarımızı her zaman desteklemeye, büyüme motivasyonlarına katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Taksi indi bindi ücretleri 100 TL oldu!

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler