Bizi Takip Edin

Ekonomi

Gazetemizin yıldönümü nedeniyle gelen kutlama mesajları

Gazetemiz Finans Kocaeli’nin 3. yılı nedeniyle gazetemize kutlama mesajları ileten Oda Başkanları ve STK’larımıza teşekkür ediyor, siz okurlarımızla da paylaşmak istiyoruz… Birlikte nice yıllara…

da paylaşıldı

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu

İlimiz iş dünyasının nabzını tutan, ekonomiye değer katan firmalarımızın çalışmalarından kamuoyunu haberdar eden Finans Kocaeli’nin kuruluşunun üçüncü yılını kutluyor, böylesi değerli bir yayını hem iş dünyamız hem Kocaelililer ile buluşturan başarılı yayın ekibini ise tebrik ediyorum. Kentimizin ekonomi gazetesi Finans Kocaeli’ye nice başarı dolu yıllar dilerim.

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut

“Uzman yayın ekibiyle Kocaeli iş dünyamızın sesinin geniş kitlelere ulaştırılmasında önemli rol oynayan, ilkeli, seviyeli ve kaliteli habercilik anlayışıyla da kentin ekonomi gündeminin nabzını tutan Finans Kocaeli Gazetesi’nin 3. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk

İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp; aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir. Bu çerçevede; ilimizde gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden ve ilimizde az bulunan ekonomi gazetelerinden olan Finans Kocaeli Gazetesinin gerek kamuoyu oluşturmada, gerekse kamu adına görevlerini yerine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesini diliyor, Bu vesileyle gazetenizin 3.yaş kuruluş yıldönümünü kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk

Lastik İş Genel Başkanı Alaaddin Sarı

Yıllardır ülkemizde yaşanan ekonomik ve sosyal gelişmeleri en iyi şekilde izlememizi sağlayan ve iş dünyasının nabzını her zaman yansıtmayı başaran gazeteniz Finans Kocaeli’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Lastik İş Genel Başkanı Alaaddin Sarı

Atılımcı İş Adamları Derneği (ATİK) Başkanı İlker Kızılkaya

Kentimizde ekonomi, sektörlerdeki son durum ve iş dünyasındaki gelişmeler konusunda yapmış olduğu yayınlarla, bizlere sağladığı bilgi ve birikimler için teşekkürlerimizi sunar, Finans Kocaeli’ ye 3. Yılında da başarılarının devamını dileriz.

Lastik İş Genel Başkanı Alaaddin Sarı 

Kocaeli Pastacılar Odası Başkanı & Nutat Çikolata sahibi Fatih Aysel

Finans Kocaeli ailesi her daim hayallerimizi yazılarına dökerek bizleri en iyi şekilde anlatmış ve Kocaeli iş dünyasının nabzını en yakından takip ederek bizlere ulaştırmıştır. Bu güzel ailenin yanında olmaktan mutluluk duymaktayız. Nice uzun yıllarda beraber olmak ümidiyle yolunuz açık, 3. Yaşınız kutlu olsun…

 Kocaeli Pastacılar Odası Başkanı & Nutat Çikolata sahibi Fatih Aysel

 

 

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler