Bizi Takip Edin

Piyasalar

Gram altın ve çeyrek altında son durum

Avrupa Merkez Bankası (ECB), piyasa beklentileri doğrultusunda yaklaşık 5 yıl sonra ilk faiz indirimine giderek üç temel politika faizini 25 baz puan düşürdü.

da paylaşıldı

Fed’in kararı beklenirken altın fiyatları yeni güne yükselişle başladı. Ons altın 2 bin 377 dolar seviyesinde hareket ediyor. Gram altın ise 2 bin 427 lira seviyesinde bulunuyor. Peki, 7 Haziran güncel altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatlarındaki yükselişin ardından hareketlilik devam ediyor.  Avrupa Merkez Bankası (ECB) dün, piyasa beklentileri doğrultusunda yaklaşık 5 yıl sonra ilk faiz indirimine giderek üç temel politika faizini 25 baz puan düşürdü. Merkez bankalarının alacağı faiz indirimi kararına odaklanan altın, Fed’in kararını büyük merakla bekliyor. Altın fiyatları haftanın son işlem gününe yükselişle başladı.

Ons altın güne 2376 dolardan başladı. Gün içinde en düşük 2 bin 369 dolar, en yüksek de 2 bin 387 dolar seviyesi görüldü. Şu sıralar 2 bin 386 dolardan işlem görüyor.

Gram altın ne kadar?

Gram altın güne 2 bin 459 liradan başladı. Gün içinde en düşük 2 bin 453 lira, en yüksek de 2 bin 477 lira seviyesi görüldü. Şu sıralar 2 bin 477 liradan alıcı buluyor.

Dolar/TL bugün ne kadar?

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler