Bizi Takip Edin
->

Sektör

Halkbank tarafından Dilovası Modern Sanayi Sitesi yapılacak

Dilovası’nda Halkbank tarafından Dilovası Modern Sanayi Sitesi inşa edilecek

da paylaşıldı

Halkbank tarafından Türk Sanayisinin En Modern Projesi olarak tanıtılan Dilovası Modern Sanayi Sitesi Halkbank’tan iş dünyası ve lansmana özel 10 yıl vadeli kredi imkanı ile satışa sunulacak.

Halk GYO Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Bekin, İstanbul’da gerçekleştirdiği Dilovası Modern Sanayi Sitesi tanıtımında şunları söyledi:

“Dilovası Modern Sanayi Sitesi projemiz de aynı duyarlılık, kararlılık ve yenilikçi konsept ile tasarlandı. Sanayimize ve sanayicimize sağlayacağı avantajlar, insana ve çevreye duyarlı nitelikleri sebebiyle projemize ‘Dilovası Modern Sanayi Sitesi’ adını verdik. Halk GYO bağlı ortaklığı Halk Yapı tarafından geliştirilen Dilovası Modern Sanayi Sitesi, toplam 133 bin 500 metrekare alan üzerinde kurulacak ve yaklaşık 170 bin metrekare satılabilir alana sahip olacak.

PROJE DETAYLARI

Projemiz, 75 metrekareden 1.500 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde 350 bağımsız üniteye sahip olacak. Yatay ve dikey birleşmeye uygun modüler yapısıyla tek blokta 20 bin metrekareye kadar alan tesis edilebilecek. Dilovası Modern Sanayi Sitesi, işletmelerin verimli ve rahat çalışma imkanları için gerek duyacağı tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandı. Yüksek tavanlı, geniş aks aralığına sahip atölyeler, yüksek taşıma kapasiteli vinç sistemi altyapısının yanı sıra güneş enerjisi ve yağmur suyu depolamayı sağlayan çevreci ve dönüşüme imkan veren altyapıya sahip olacak. Asma katlarda yer alacak ofisler, açık-kapalı yükleme alanları, ortalama 9 metrelik tavan yükseklikleri, ofisleri ve dükkanları ile firmaların ihtiyaçlarına cevap verecek.”

Dilovası Modern Sanayi Sitesi’nin 2025 yılının ilk yarısında faaliyete geçmesi planlanıyor.

Büyükakın’dan çiftçilere mazot desteği

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler