Bizi Takip Edin

İş Dünyası

Kocaeli Fırıncılar Odası’ndan depremzedelere iş imkanı

Kocaeli Fırıncılar Odası, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Kocaeli’ye gelen fırın esnafına iş bulmak için bir çalışma başlattı

da paylaşıldı

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat tarihinde meydana gelen iki depremde 42 bini aşkın vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Binlerce vatandaş aynı depremlerde yaralanırken yaklaşık 30 bin depremzede ilimize geldi. Ailelerini, evlerini kaybetmelerinin yanı sıra işlerini de kaybeden depremzedeler için ilimizde güzel bir çalışma başlatıldı. Kocaeli Fırıncılar Odası, bu konuda güzel bir çalışmaya başlarken deprem bölgesinden Kocaeli’ye gelen fırın esnafına iş bulmak için kolları sıvadı.

“YARDIMCI OLABİLİRİZ”

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı ve KESOB Başkan Vekili Ali Sarı, konuyla ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada deprem bölgelerinden gelen fırın esnafına iş bulacak bir çalışmaya başladıklarını belirtti. Başkan Sarı, “Deprem Bölgelerinden ilimize gelen depremzede vatandaşlarımızdan bölgesinde hamurkâr, pişirici ve yardımcı olarak çalışan arkadaşlarımıza fırınlarımızda iş imkânı sağlamak amacıyla odamız telefonu 0262 324 25 82 ile irtibata geçerlerse yardımcı olabiliriz. Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ediliyorum. Yaralarımızı birlikte saracağız. Depremzedelerimizin her zaman yanındayız” ifadelerini kullandı.

Et fiyatları yılbaşından beri yüzde 30 arttı

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler