Bizi Takip Edin

İş Dünyası

KTO ekim ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi

Körfez Ticaret Odası ekim ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Güngör Ayhan başkanlığında gerçekleştirildi.

da paylaşıldı

Meclis toplantısına; Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan, Körfez Tarım ve Orman İlçe Müdürü Semra Koşumcu, Körfez İlçe Nüfus Müdürü Melda Emel Dağdeviren, Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt, siyasi parti temsilcileri, KTO Meclis Üyeleri, Genç ve Kadın Girişimci üyeleri, Komite Üyeleri ve Disiplin Kurulu üyelerinin katılımları ile Cemaleddin Fidancı Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

ÖZTÜRK’TEN CUMHURİYETİN 100. YILINA ÖZEL KUTLAMA MESAJI

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk meclis konuşmasında; “Türk milletinin tarih yolculuğundaki varoluş mücadelesi 29 Ekim 1923’te cumhuriyetin ilanı ile taçlanmıştır. Bağımsızlık düşüncesi ile inşa edilen Türkiye Cumhuriyeti, istiklal mücadelemizi zafere ulaştıran birlik ve beraberlik ruhunun büyük bir eseridir. Bizler de bu vesileyle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.” diyerek Cumhuriyetin 100.yılını kutladı.

TOBB BAŞKANI RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NA TEBRİK MESAJI

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, 115 ülkenin odalarını bir çatı altında birleştiren, merkezi Paris’te bulunan Dünya Odalar Federasyonu Başkanlığına seçilen TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu tebrik ederek; “Başkanımızın sadece Türkiye ile sınırlı kalmayarak dünyada da ülkemizi ve iş dünyamızı en iyi şekilde temsil edecek olmasının onurunu yaşadığımızı belirtmek isteriz.”  dedi.

Kredi kartı faizleri değişiyor

 

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler