Bizi Takip Edin

Sektör

KTO, sağlık giderleri için avantajlı anlaşmalara imza atıyor

Körfez Ticaret Odası üyelerine özel diş sağlığı problemlerine karşı paket tedavileri için avantajlı indirim imkanlarına bir yenisi daha ekledi.

da paylaşıldı

Körfez Ticaret Odası

Körfez Ticaret Odası hizmet binasında gerçekleştirilen protokol sayesinde Oda üyeleri, diş sağlığı konusunda tedaviye yönelik olası tüm müdahale süreçleri boyunca indirimli hizmet bedelinden faydalanabilecek.

KTO ve Emoji Dent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında yapılan protokol sürecinde görüşlerini dile getiren ve bu bağlamda, diş sağlığı konusunda en önemli detayın doğru teşhis olduğunu belirten Emoji Dent Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adına işletme sahibi Musa Fırat Bedük ve işletme müdürü Mehtap Soysal, KTO üyelerinin bu anlaşma vesilesi ile diş sağlığını ihmal etmeyerek gerekli kontrolleri önemseyeceklerini düşündüklerini belirtti.

Hizmet sağlayıcı noktasında çözüm ortağımız olarak göz dolduran modern bir merkeze sahip olduğunun altını çizen Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, “ Bu kalitede bir poliklinik ile yaptığımız avantajlı indirim anlaşması sayesinde üyelerimizin sürdürülebilir şekilde diş sağlığı hizmeti alacak olmaları bizi mutlu etti.” dedi.

Kalite ve hijyen konusunu her zaman ön planda tutmak için kurumsal anlamda azami ölçüde çaba sarf ettiklerini belirten ve polikliniği adına işletme sahibi olarak konuşmalarına devam eden Musa Fırat Bedük ise, “Körfez Ticaret Üyesi olarak bölge ve ülke ekonomisine destek olan üyelere, sağlık çerçevesinde hizmet sunmak mutluluk verici bir gelişme. ”dedi.

Körfez Ticaret Odası

Açlık sınırı asgari ücrete ulaştı

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler