Bizi Takip Edin
->

Sektör

Mamikler İnşaat’tan örnek olacak davranış

Kentimizde inşaat ve kuyumculuk sektöründe güvenli bir marka olarak yoluna devam eden Mamikler İnşaat, bugün düzenlediği kahvaltılı toplantıda basınla biraraya eldi. Toplantıda konuşan Haluk Mamik “Ülkemizin ekonomik çarkının dönmesine katkı sağlamakta olan bir firmayız” ifadelerini kullandı.

da paylaşıldı

mamikler inşaat

“ENFLASYONİST ORTAM İŞ İNSANLARI DA ETKİLEMİŞTİR”

Mamikler İnşaat’ın projelerinden biri olan Zümrüd-ü Anka’nın muhteşem manzarasıyla basın mensuplarını kahvaltıda ağırlayan Mamikler İnşaat ortaklarından Haluk Mamik ve Faruk Mamik, Son dönemde gayrimenkul fiyatlarında yaşanan fahiş fiyat artışına karşılık, kendi projelerini fiyat farkı talep etmeksizin müşterilerine sunduklarını ifade etti. Mamik konuşmasının devamında şunlara değindi: “Uzun yıllardır Kuyumculuk ve İnşaat sektörlerine değer katmaya, istihdam oluşturmaya ve ülkemizin ekonomik çarkının dönmesine katkı sağlamakta olan bir firmayız. Son yıllarda; 2018 krizi, pandemi gibi global krizleri de yaşamış ve atlatmış bulunuyoruz, bu tarz krizler hali ile enflasyonist bir ortam oluşturmuş olup, iş insanlarını ve ülkemizi tüm dünyayı etkilediği gibi etkilemiştir.

mamikler inşaat

“YENİ PROJELER İLE SÜREKLİLİĞİMİZİ DEVAM ETTİRİYORUZ”

Bu durumlara rağmen Mamikler İnşaat olarak enflasyon öncesi sattığımız gayrimenkullerin projeler bitmeden 4 katına kadar prim yaptığı halde müşterilerimizden herhangi bir fiyat farkı talep etmedik kendilerinin kazanç sağlamasına vesile olup belirlediğimiz tarihlerde projelerimizi teslim etmek için mücadelemizi vermeye devam ediyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır, firmamızın marka gücünü, dürüstlüğünü ortaya koyarak tüm müşterilerimiz ile kazanç ve konfor odaklı anlayışımızı sürdürerek yeni projeler ile sürekliliğimizi devam ettiriyoruz.

“İSTİHDAMA DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kocaeli basını olarak sizleri de bugün davet etme nedenlerimizden biri yeni projelerimizi tanıtmak ve sizlere verdiğimiz değeri göstermektir. Ülkemiz ve kentimizin farklı bölgelerinde 2023 yılı içerisinde yaklaşık 210.000 m2 inşaat alanı inşaa etmeyi planladık, hedeflerimizi, projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dürüstlük ve kalite en önemli ilkelerimizdir. Yatırımlarımız ile ülke ekonomisine değer katmaya yabancı yatırım ağımızı da geliştirip, istihdama destek olup, döviz girişi sağlamaya devam edeceğiz.

mamikler inşaat

“MÜŞTERİLERİN YÜZDE 95’İ TÜRK”

Burada da satılık villalar kalmadı. Her villanın manzarasıyla kendine özel havuzuyla otoparkıyla ayrı ayrı. Aynı zamanda Kocaeli’de farklı bir mimari farklı bir konut şekilleriyle. Bu bir klasik. Modern şekillerde olacak. Müşterilerin yüzde 95’i Türk. Yüzde 5’i yüzde 10’u da dışarıdan gelen müşterilerimiz de var. Yeni başlayacağımız projeler de konut ve villadan oluşmakta. Genelde yerler Başiskele Bahçecik Yuvacık ve Izmit merkezde bir tane var. Gölcük’te bir projemiz var. Bir de Kabaoğlu’nda bir yer satın aldık. Oraya da ya rezidans ya da villa konsepti olabilir. Başka bir proje ile onun da startını vereceğiz.

“PROJE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEKTİR”

Mamikler İnşaat olarak teslimine çok kısa süre kalan Zümrüd-ü Anka 1 ve Zümrüd-ü Anka 2 bunun yanı sıra teslim ettiğimiz, Orka Life 2’nin hemen karşısında Orka Boutique projemiz, ardından Mamik Reform projemiz, Orka Heaven, Mamik Revna, İkon Bulvar projemiz ve Zümrüd-ü Anka 3, Gölcük İkon Bulvar 2, Kabaoğlu’dan satın aldığımız Residence proje alanımız ve Muğla/Bodrumda Mamikler Bodrum Yalıkavak villa projemiz ile 9 adet projemizin çoğunun hazırlıklarını bitirmiş olup bir kaç projemizin hazırlıkları uzman kadromuz ile üzerlerinde titizlikle çalışmalar yaparak devam etmektedir.”

Palandöken, “Cezai yaptırım ile fiyat istikrarı sağlanamaz”

 

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler