Bizi Takip Edin

Sektör

Mehmet Kavan Yapı’dan 3 yeni proje!

Markalı konut projeleri ile Kocaeli’nin en büyük inşaat markalarından biri olan Mehmet Kavan Yapı 2024 yılında 3 yeni konut projesine imza atacak.

da paylaşıldı

Mehmet Kavan Yapı

Mehmet Kavan Yapı CEO’su Ömer Eren Kavan 2024’te 3 yeni konut projesine başlayacaklarını duyurdu.

Oldtown Çayırköy, Kavan Flats ve Alya Kabaoğlu projelerinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipi daireler ve üstün nitelikli villalar ile bir çok seçenek sunan Mehmet Kavan Yapı, . Şehrin karmaşasından uzak, doğayla iç içe bir yaşam arayanlara hitap ederek, konforlu yaşam alanları ve sosyal olanaklarıyla öne çıkıyor.

Gayrimenkulun mevcut dönem içerisinde en karlı yatırım aracı olduğunu söyleyen Kavan,

“Kocaeli, son yıllarda büyük bir gelişim gösterdi ve bu durum özellikle gayrimenkul sektörünü etkiledi. Kocaeli, endüstriyel bir şehir hem de doğal güzelliklere sahip bir bölge.

Şehrin dinamik yapısına göre planladığımız bu projeler, modern mimari anlayışıyla tasarlanmış, konforlu ve güvenli yaşam alanları sunmayı hedefliyor. Hem yatırım yapmak isteyenler hem de kendi evine sahip olmak isteyenler için çeşitli seçenekler sunuyoruz. “ dedi.

Ömer Eren Kavan, şehrin gelişen yapısı ve sunduğu olanaklarla birlikte Mehmet Kavan Yapı olarak kaliteli ve güvenilir konutlar sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Kocaeli Kaya, süreç geliştirme toplantısına ev sahipliği yaptı

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler