Bizi Takip Edin

Türkiye Ekonomisi

Hayır Çarşısı Başiskele’de hizmet vermeye devam ediyor

Başiskele Belediyesi, ilçede toplumsal dayanışma ve yardımlaşmayı tüm yıla yayarak hayırlara vesile olmaya devam ediyor.

da paylaşıldı

başiskele belediyesi

Başiskele Belediyesi, ilçede toplumsal dayanışma ve yardımlaşmayı tüm yıla yayarak hayırlara vesile olmaya devam ediyor. Başiskele Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Hayır Çarşısı ihtiyaç sahibi Başiskeleli vatandaşların yüzünü güldürüyor. Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün öncülüğünde kentte güzel işleri aralıksız sürdüren Başiskele Belediyesi, “Gönül Belediyeciliği” ile gönüllere dokunuyor. Hayırsever vatandaşlarla yardıma muhtaç vatandaşlar arasında gönül köprüsü kuran Hayır Çarşısı kurulduğu 2010 yılından bu güne Yeniköy Kültür Merkezi’nde ihtiyaç sahibi birçok vatandaşa hizmet vererek hayırlara vesile oluyor. “Sevgiyle paylaşın, kalplere iz bırakın” sloganıyla hayırseverlerin kullanmadıkları temiz kıyafetleri, mobilyaları ve beyaz eşyaları hayırseverlerin adreslerinden alan belediye ekipleri, bağış yapılan ürünleri Hayır Çarşısı’nda topluyor. Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yardım başvurusunda bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, sosyal tespiti yapıldıktan sonra Hayır Çarşısı’ndan gerekli yardımı alabiliyor.

hayır çarşısı

BAŞİSKELE HAYIR ÇARŞISI DESTEK BEKLİYOR

Alan elin, veren eli görmediği Başiskele Belediyesi Hayır Çarşısı’nda hizmete açıldığı 2010 yılından bugüne kadar gelinlik ve damatlıktan çocuk ayakkabılarına, elektrikli ev aletlerinden oturma gurubuna, kırtasiyeden deterjana kadar binlerce ürün ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Hayır Çarşısı’na her türlü kullanılabilir eşyalarını bağışlamak isteyen vatandaşlar, 444 41 10 veya 343 20 20 numaralı telefonla iletişime geçerek hayırlara vesile olabilecek.

Beyaz eşya satışları yeni yılda arttı

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler