Bizi Takip Edin

İş Dünyası

STK ve Esnaf Hizmet Masası sahaya inmeye başladı

Kısa bir süre önce oluşturulan İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Hizmet Masası, vakit kaybetmeden çalışmalarına başladı ve ilk olarak İzmit Çarşısı İyilik Şenliği’nde stant açan üreticilerle bir araya geldi

da paylaşıldı

STK ve Esnaf Hizmet Masası

İzmit Belediyesi, geçtiğimiz günlerde yeni bir hizmet ağını daha hayata geçirerek STK ve Esnaf Masası’nı oluşturmuştu. İzmit Belediyesi ile ilçedeki tüm Sivil Toplum Kuruluşları(STK), dernekler, meslek odaları ve İzmit esnafı arasındaki iletişimi güçlendirecek, esnafın sorunlarını dinleyecek olan STK ve Esnaf Masası, vakit kaybetmeden sokağa inerek esnaflarla bir araya gelmeye başladı.

STK ve Esnaf Hizmet Masası

TALEP VE ÖNERİLERİ TEK TEK NOT ETTİLER

Cem Serhat Dayanç, Eray Bodur, Birol Sağlam ve Nurullah Özer’den oluşan heyet, ilk iş olarak İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Good4Trust işbirliğiyle yürütülen İzmit Çarşısı projesi kapsamında Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenen İyilik Şenliği etkinliğine katıldı. Burada stant açan esnaflarla tek tek bir araya gelen heyet, hem çalışmalar hakkında bilgi aldı hem de talep ve önerileri dinledi. Belediye ile STK’lar ve esnaf arasında koordinasyonu sağlamak adına oluşturulan STK ve Esnaf Hizmet Masası, ilçenin farklı noktalarında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edecek.

Bakan Dönmez’den doğalgaz ve elektrik fiyatlarına ilişkin açıklama

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Döviz Kurları

Facebook

Son Haberler